• Esya Depolama Hizmetleri

  Depolama hizmet bölgemiz istanbul içi ilçeleri. Kadıköy, Maltepe, Ataşehir, Üsküdar, Ümraniye, Kartal, Acıbadem, Göztepe, Bostancı, Kozyatağı, Pendik başlıca ilçelerdir. En Pratik çözümleri sağlıyoruz diğer ilçelerde ikamet ediyorsanız iletişime geçip bilgi alınız eşya depolama hizmetleri. Biz 1975 yılında baba mesleği olan nakliye 2000 yılında devralarak evden eve faaliyetine devam etmekteyiz. Müşterimizin talepleri doğrultusunda referansımız artması ve talepleri karşılamak için depolama hizmeti ve depo planlama bilgisi sunmaktayız.
  ev esyasi depolamadepolama paketlemepatpatdepo paket
  Günümüzün yeni üretilen malzemelerini kullanarak doğa dostu organık ürünlerdir. Fiyatlandırmamız m³ baz alınarak ekspertiz elemanlarımız net fiyat tarifesini sunarak eşyanın kalacağı süreye uygun koşulları sunarak doğru kararı almanıza yardımcı olacaktır. Emanetçiniz olarak bu işlemleri en kısa süre olmasını öngörüyoruz uzun süre Manevi değeri hatırası olan zaman zaman depoda görebileceğiniz eşyalarınızdır.
  Dikkat ediniz Yanıcı,Gıda ve Kullanacağınız Malzemeler Depolanmaz.
  Kraft kağıt kaplı çift kat patpat havalı laylon sarılarak paketlenmektedir. Darbe emici sünger köşeler kırılma ezilme olmaması için sarılıp ambalajlıyoruz.
  400 m³ sira 1+oda dükkanlarda pasaj içi güvenlik kameralı gündüz ve gece güvenlik görevlisi bulunmakta her gün havalandırılmaktadız.

Comments are closed.