• Depolama Bilgisi ve Sistemleri

  Depolama Bilgisi ve Tanıtım Sistemleri

  dikkat eşya depolama

  dikkat eşya depolama

  Minimum sözleşme ev eşyası için 6 ay ofis malzemesi için 3 ay öngörülmekte fayda sağlamaktadır. Eşya depolama sonrası nakliye minimum sözleşmelerde süre sonu eşya teslimatında %50 indirimlidir.. Paketleme organik malzeme kullanılarak depomuzda muhafıza edilen eşyalarda ücretsizdir. Şahsi deponuz binanızda veya iş yerinizde bulunan odalarda paketleme ve nakliye ücreti alınmaktadır. 1 Oda 10 m³ | 2 oda 15 m³ | 3 Oda 20 m³ olarak belirlenmiş depolama hizmetinde yararlı faydalı süre kısa aylık verilen depolamadır.
  Faydaları Ev veya ofisinizin kullanılmayan gereksimi az olan eşyaların kısa süreli korunaklı,sigortalı muhafızası fayda sağlar.
  1 Oda Tanımı 10 m³ olup stüdyo veya 1+1 ev eşyası ve ofis mobilyalarına uygun hava almadan paketlenerek saklanması.
  2 Oda Tanımı 15 m³ yeni yerinizde eşyalarınıza yer olmaması veya tadilatlar için ideal aylık kira peşinatlarda indirim sağlamaktadır.
  3 Oda Tanımı 20 m³ uzun süreli 12 aylık sözleşmeler için ideal komple ev eşyası uzun süreli yurt dışı seyahat ve beş yıl saklama zorunluluğu olan ofis evrak,klasör ve arşivleri.
  Sözleşme Dikkat etmeniz gereken önemli unsurdur, yazıları iyi okuyun okunaksız sözleşmeyi imzalamayın sizin avantajınız olduğu kadar dezavantajı da vardır. Ödeme konusunda otomatik talimat verip gün aksaklığı yaşatmayın bütün koşullar lehinize olabilir..!
  Nakliye Sözleşme ay takibi sonucu 12 ayılık kiralamalarda eşyaların dönüş işleminde nakliye ücreti alınmamaktadır.
  Ekspertiz Eşyanızın durumu,montaj ve demontaj,sigorta kapsam bedeli,paketleme ürünleri,nakliye araç kapasitesi ve araç park mesafesi,uygun tercihli depolama,taşıma esnasında personel sayısı ön çalışma yaparak faydalı bilgi verilir ön anlaşma sağlanırsa sözleşme evraka dökülerek karşılıklı imzalanır.
  Depo Oda Bilgisi Odalarımız katlarda sıra bölümlerden m³ olarak ayrılmıştır. Havalandırma sistemi  her katta mevcut bulunup mutfak ve lavabo bulunmamakta haşere ve kemirgen hayvanlar düzenli ilaçlanır. İnsani yaşam alanı bulunmaması korunaklı,güvenceli ve sigortalı muhafıza etmekteyiz.

Comments are closed.